Ciasteczka

Szukaj na tym blogu

wtorek, 6 lipca 2010

Buderus Logamax GB162

W poprzednim poście zajmowaliśmy się tematyką kondensacyjnych kotłów wiszących Buderus. Lata pracy nad wdrażaniem technologii kondensacyjnej w praktyce zaowocowały oddaniem do produkcji rewelacyjnego kotła Logamax GB162.
Model ten wygrał w roku 2008 prestiżową nagrodę IF Produkt Design Award 2008. Jest to konkurs z ponad 50 - letnią tradycją promujący światowe produkty w zakresie stylistyki. Kocioł Logamax GB162 osiąga moc do 100kW, a w niższym zakresie mocy(do 45 kW) świetnie nadaje się do ogrzewania domów jedno- lub dwu-rodzinnych. Dzięki nagrodzonej stylistyce świetnie komponuje się w nowoczesnym mieszkaniu(patrz zdjęcie).
Do tego wszystkiego kocioł jest bardzo trwały. Serce kotła, czyli wymiennik ciepła ma uszlachetnioną powierzchnię metodą polimeryzacji plazmowej. Jest on wykonany innowacyjną technologią ALU plus zapewniającą bardzo długą żywotność. Jeszcze jedną niewątpliwą zaletą kotła, o której warto wspomnieć to duży zakres modulacji bo od 18%-100%, dzięki czemu zapewniona jest ergonomia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.