Ciasteczka

Szukaj na tym blogu

czwartek, 29 lipca 2010

Konwencjonalne kotły Buderus

W poprzednich postach zajmowaliśmy się kondensacyjnymi kotłami firmy Buderus. Najwyższy więc czas poświęcić trochę uwagi tradycyjnym wiszącym kotłom gazowym. Obecnie w sprzedaży są dostępne kotły Logamax U042K/U044K, Logamax U052/054 (K) oraz Logamax U052T. Omówimy w tym poście ten pierwszy model.
Konwencjonalny wiszący kocioł gazowy Buderus Logamax U042K/U044K.

Są to kotły dwufunkcyjne osiągające sprawność do 91%. Występują one w dwóch wersjach: Logamax U044K – z otwartą komorą spalania(czyli pobierają powietrze z pomieszczenia, w którym się znajdują).
Logamax U042K – z zamkniętą komorą spalania(pobierają powietrze z zewnątrz - system spalinowy "rura w rurze").
Kocioł posiada bardzo ładny, prosty wyświetlacz LED, który wyświetla także zaistniałe błędy za pomocą specjalnych kodów. Urządzenie to jest wyposażone w bardzo wydajny wymiennik ciepła typu "rura w rurze" oraz specjalną, w zasadzie bezawaryjną turbinkę pomiarową(nowość), umożliwia szybkie wykrycie poboru ciepłej wody użytkowej. Jego wymiary to: 745 x 400 x 360 [mm], co oznacza, że urządzenie to okazuje się bardzo praktycznym rozwiązaniem dla osób nie posiadających kotłowni. Kocioł osiąga wydajność ciepłej wody użytkowej wg EN 625 11,4 l/min. Zapraszam na stronę http://buderus-inserw.pl, gdzie można bliżej się zapoznać z konwencjonalnymi wiszącymi kotłami gazowymi Buderus albo na stronę autoryzowanego serwisu Buderus.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.