Ciasteczka

Szukaj na tym blogu

środa, 28 lipca 2010

Kotły na paliwa stałe Buderus

Do tej pory na tym blogu mówiliśmy tylko o kotłach gazowych. Warto jednak pamiętać, że koncern Buderus to także nowe rozwiązania w kotłach na paliwa stałe. Dzięki, temu, że koncern Buderus udzielił licencji polskiej firmie Cichewicz powstały nowe, dostosowane do potrzeb polskiego rynku kotły takie jak Funke KW, Funke CarboRet, Funke Econo czy Funke Silver. Więcej o tych kotłach możesz się dowiedzieć na stronie - http://buderus-inserw.pl - jest to witryna Autoryzowanego Partnera Handlowego firmy Buderus w Lublinie.
Przy osiągnięciach nowoczesnej techniki grzewczej kotły na paliwo stałe nie muszą wymagać od użytkownika codziennego rozpalania i dosypywania paliwa. Dla osób poszukujących komfortu świetnym rozwiązaniem są kotły Buderus Funke KM. Funke KM jest to kocioł miałowy. Duża komora spalania, odpowiednio dobrane sterowanie i dmuchawa sprawiają, że wystarczy wsypać kilka szufli miału i na długi czas możemy zapomnieć o kotle. Jeszcze wygodniejszym urządzeniem jest kocioł na tak zwany węgiel eko - groszek. Przykładowy model to Funke Econo. Funke Econo zalecany jest dla użytkowników poszukujących komfortu obsługi kotła. Kocioł został wyposażony w elektroniczne sterownie temperaturą wody w kotle i pomp c.o. Kocioł posiada zbiornik na węgiel połączony specjalnym podajnikiem ślimakowym z komorą spalania. Eko-groszek jest zazwyczaj trzymany w workach. Rano, póki kocioł nie wygasł, wsypujesz kilka worków eko-groszka do zasobnika i masz spokój na od 2-4 dni. Niesamowite, prawda?
Podobnym kotłem firmy Buderus jest kocioł Funke Silver. Osiąga on sprawność energetyczną do 83%. Jest on wyjątkowy pod tym względem, że posiada on zasobnik węgla ze stali nierdzewnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.