Ciasteczka

Szukaj na tym blogu

środa, 4 sierpnia 2010

Buderus Logamax plus GB132

Kondensacyjna centrala grzewcza Buderus Logamax plus GB132
Dawniej ludzie cieszyli się z samego faktu, że udało im się kupić piec do centralnego ogrzewania. Obecnie, kiedy na rynku jest bardzo dużo firm oferujących urządzenia grzewcze, nie tylko chodzi o to, by kupić kocioł, który ogrzeje nasze mieszkanie i podgrzeje wodę użytkową. Zależy nam też, aby kocioł spełniał wymogi estetyczne, by pasował do wnętrza mieszkania.
Dlatego w tym poście chcemy zapoznać Państwa z kondensacyjną centralą grzewczą Logamax plus GB 132 marki Buderus. Urządzenie to zalicza się do najbardziej zaawansowanych w swojej kategorii zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym. Kocioł ten wraz z całym osprzętem i automatyką jest wyglądem zbliżony do lodówki, więc nie psuje wyglądu pomieszczenia i może zostać zamontowany w kuchni, łazience, piwnicy bądź na poddaszu.
Oprócz pięknej formy w konstrukcji tej centrali użyto nowoczesnej, wyrafinowanej techniki kondensacyjnej. Skroplona para wodna ze spalin wykorzystywana jest do ogrzewania, dzięki czumu kocioł osiąga sprawność cieplną do 108%. Zastosowano również płynną regulację mocy w zakresie 40-100% oraz nowoczesny system regulacji Logamatic EMS.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat funkcjonowania tej centrali możesz skorzystać ze strony http://buderus-inserw.pl.
Najważniejszy jest fakt, że dziś mamy naprawdę duży wybór jeśli chodzi o urządzenia grzewcze i nawet najbardziej wymagająca osoba może znaleźć odpowiedni kocioł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.