Ciasteczka

Szukaj na tym blogu

środa, 15 grudnia 2010

Buderus Lublin

Już nieraz na tym blogu komentarze dodawane przez użytkowników urządzeń marki Buderus dotyczyły negatywnych przeżyć związanych z partnerami handlowymi tej firmy. Płynie stąd jasny wniosek - należy rozważnie dokonywać wyboru u kogo dokonamy zakupu. Dlatego w tym poście chcielibyśmy wyjątkowo poświęcić uwagę lubelskiej firmie będącej Autoryzowanym Partnerem Handlowym Buderusa. Firma INSERW to jedna z nielicznych firm, która zyskała renomę dzięki rekomendacjom zadowolonych klientów, a nie działaniom marketingowym. Działalność firmy INSERW obejmuje:
- montaż instalacji centralnego ogrzewania, także ogrzewania podłogowego, z zastosowaniem rozmaitych, nowoczesnych technologii,
- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- montaż kotłowni gazowych, olejowych i na paliwa stałe,
- montaż systemów solarnych,
- montaż stacji uzdatniania wody, pomp ciepła, nagrzewnic itd.
Wyżej wymienione usługi są wykonywane oczywiście w oparciu o urządzenia grzewcze marki Buderus.
W roku 2009 firma INSERW otworzyła Salon Firmowy Buderus w Lublinie (adres i mapa dojazdu do obejrzenia na oficjalnej stronie firmy: http://buderus-inserw.pl/kontakt). Prowadzi w nim sprzedaż wszystkich urządzeń grzewczych Buderusa, tj. kotły gazowe (kondensacyjne i tradycyjne), olejowe, na paliwa stałe (pellet, holzgaz, ekogroszek, węgiel, drzewo, miał), grzejniki, kolektory słoneczne (próżniowe i płaskie), pompy ciepła, kominki i wiele innych oraz elementów instalacyjnych.
Warto wspomnieć o tym co przez większość jest uznawane za słaby punkt Buderusa - o serwisie. Usług serwisowych dla firmy INSERW dokonuje specjalizująca się już od kilkunastu lat w serwisie Buderus firma IN-SERWIS J.BOGUTA., która podobnie jak firma INSERW przez długie lata prowadziła swoją działalność w oparciu o polecenia zadowolonych klientów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.