Ciasteczka

Szukaj na tym blogu

czwartek, 13 stycznia 2011

Jak znaleźć serwis marki Buderus w swojej okolicy?

Witam po dosyć sporej przerwie. W tym poście chciałbym podać kilka pożytecznych informacji mogących przydać się każdemu, kto poszukuje w swojej okolicy autoryzowanego serwisu Buderus.
W celu znalezienia odpowiedniej firmy należy skorzystać ze strony internetowej producenta, czyli http://www.buderus.pl. Klikamy na dobrze widoczną zakładkę my service i na tej podstronie jeszcze raz zakładkę my service(trafiamy tutaj: http://www.buderus.pl/?page_id=3413). Naszym oczom ukazuje się taka oto mapa Polski podzielona na poszczególne regiony:

Wybieramy swoje województwo i już mamy konkretne informacje na temat firm serwisowych rekomendowanych przez koncern Buderus. Z drugiej strony, jeśli jesteśmy posiadaczami urządzenia grzewczego marki Buderus, to najlepiej w pierwszej kolejności o usunięcie usterki poprosić firmę, od której nabyliśmy dany kocioł grzewczy. W wyjątkowych sytuacjach można spróbować skorzystać z serwisu fabrycznego (adres: http://www.buderus.pl/?page_id=3414). A najlepiej by było, jakby usterki się nigdy nie zdarzały. Niestety każde, nawet najlepiej wykonane urządzenie czasem może wymagać naprawy. Na szczęście kotły marki Buderus w porównaniu z urządzeniami konkurencyjnych firm i tak świetnie pracują nawet po upływie wielu lat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.