Ciasteczka

Szukaj na tym blogu

czwartek, 22 marca 2012

Kotły Buderus - DLACZEGO tak popularne?

Kotły Buderus

Nie ulega wątpliwości, że urządzenia grzewcze marki Buderus mają znakomitą opinię. Dlaczego? Czy ich popularność wynika z dobrze prowadzonej kampanii marketingowej? Nic bardziej mylnego. Na ogromny, nie malejący pomimo ogromnej konkurencji popyt* na urządzenia marki Buderus mają wpływ między innymi 3 czynniki, które pokrótce omówimy.

Zadowolenie klienta priorytetem
Urządzenia marki Buderus są projektowane rzecz jasna z myślą o korzyściach jakie z ich eksploatacji ma odnieść klient - zarówno ten rozumiany zbiorowo, ale także ten indywidualny. Wiąże się to między innymi z projektowaniem urządzeń łatwych w obsłudze, cichych oraz charakteryzujących się przyjemnym designem. Nie http://www.blogger.com/img/blank.gifhttp://www.blogger.com/img/blank.gifmożna tutaj też zapomnieć o łatwo dostępnym autoryzowanym serwisie dostępnym w każdym regionie Polski (zobacz: serwis Buderus na mapie Polski) oraz zawsze dostępnych częściach serwisowych.

Doświadczenie

Historia marki Buderus sięga 1731 r. Tak, to nie żart. Już w 1835 roku Buderus był w posiadaniu 5 hut żelaza. Doświadczenie firmy w technice grzewczej sięga więc początków XIX wieku.

Elastyczność
Jednakże ani doświadczenie, ani okresowe zadowolenie klientów nie miałoby znaczenia, gdyby koncern Buderus nie dostosowywał się elastycznie do niepokojących zjawisk ekologicznych oraz ekonomicznych. Warto zwrócić uwagę, że obrót urządzeniami wykorzystującymi odnawialne źródła energii (pompy ciepła, kolektory słoneczne) stanowi aż ponad 15% całkowitej sprzedaży. W ostatnich latach bardzo popularnymi urządzeniami są kondensacyjne kotły gazowe. Trzeba zaznaczyć, że to właśnie Buderus jako pierwszy opracował i zastosował technikę kondensacji w technice grzewczej. To właśnie priorytetowe traktowanie innowacyjnych rozwiązań w technice grzewczej gwarantuje zadowolenie odbiorców, a chroni środowisko naturalne, w którym żyjemy.

Drogi czytelniku. Jeśli trafiłeś na tego bloga, zapewne szukasz dobrego urządzenia grzewczego dostosowanego do Twoich możliwości i potrzeb. Serdecznie zachęcamy Cię do starannego rozważenia oferty kotłów Buderus dostępnej na stronie producenta, lub na witrynach regionalnych autoryzowanych przedstawicieli handlowych.

-----------------------------------------------------------------------------
* Np. według oficjalnych danych w roku 2009 nastąpił 3% wzrost obrotu względem poprzedniego roku (patrz: Kurier Buderus nr28)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.