Ciasteczka

Szukaj na tym blogu

czwartek, 21 czerwca 2012

Nowy Autoryzowany System Serwisowy Buderus


Marka Buderus dba o wygodę użytkowników swoich urządzeń grzewczych. Nowy system serwisowy niewątpliwie znacząco podniesie jakość usług serwisowych świadczonych przez autoryzowanych partnerów serwisowych Buderus. Zmiany w strukturze są znaczące i dotyczą przede wszystkim: wydłużenia okresu gwarancji na niektóre urządzenia, zmiany gwaranta oraz dystrybucji części zamiennych.

5 lat gwarancji

Do niedawna większość urządzeń grzewczych było objętych 2 letnią gwarancją. Teraz na kotły gazowe do 100W (za wyjątkiem kotłów z palnikami wentylatorowymi), pompy ciepła oraz systemy solarne będzie obowiązywać 5 lat gwarancji pod warunkiem, że klient podpisze umowę z autoryzowanym serwisem Buderus na coroczne przeglądy urządzenia.

Buderus bezpośrednim gwarantem

Kolejna istotna zmiana dotyczy osoby zapewniającej gwarancję na urządzenie. Do tej pory za sprawne funkcjonowanie urządzenia w okresie gwarancyjnym odpowiadał autoryzowany partner handlowy - obecnie jest to firma Buderus. 

Dystrybucja części zamiennych

17 Regionalnych Centrów Serwisowych rozsianych po całej Polsce zapewni szybką dostawę części serwisowych. Jest to ogromne usprawnienie pracy poszczególnych firm serwisowych, ale także zapewnia szybsze dokonywanie napraw w przypadku awarii.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.