Ciasteczka

Szukaj na tym blogu

środa, 21 października 2015

Fajna kuchnia - kilka pomysłów

Jako, że naszego bloga określamy mianem "blog budowlany" - od czasu do czasu pojawiają się u nas wpisy dotyczące spraw ogólnie związanych z budownictwem. Dzisiaj poświęcimy trochę czasu urządzaniu kuchni - tak od zera można powiedzieć...
Co według Was ma największy wpływ na odbiór łazienki? Meble łazienkowe? A może sposób dekorowania ścian? Wiadomo - każdy z tych elementów ma ogromny wpływ na odbiór całości, niemniej trzeba przyznać, że znakomicie dodaje klimatu w kuchni fajnie dobrany zlewozmywak oraz bateria kuchenna. Kilka propozycji.
Zlewozmywaki granitowe
Tak w zasadzie to chodzi o kompozyt (no bo kogóż stać na granit :)), ale i tak dobrze trzymają cenę :). Fajnie, efektownie wyglądają, a poza tym mają jeszcze kilka zalet, o których należy powiedzieć:
- odporne na rysy
- łatwe do czyszczeni
- nie tracą barwy po latach użytkowania.

Trzeba przyznać, że to poważne zalety prawda? Cenowo zlewozmywaki granitowe oscylują wokół tysiąca i w górę, niemniej można też w sieci znaleźć modele za kilkaset złotych. Poniżej kilka przykładowych. Niestety nie dysponuję dużymi zdjęciami... 


Powyższe zdjęcia pobrane z kategorii zlewozmywaki granitowe w sklepkati.pl

Baterie kuchenne

To oczywiste, że jak jest zlewozmywak to musi być i bateria zlewozmywakowa :). Warto dobrać ją tak, by (oczywiście w miarę możliwości finansowych :) ) fajnie harmonizowała z designem zlewozmywaka i przyciągała uwagę ciekawą linią. Baterie z wyższych półek cenowych są nawet produkowane tak, by strumień wody miał określony kształt :). Kilka przykładów baterii z najwyższej półki poniżej:

Wszystkie zdjęcia baterii zlewozmywakowych pobrane ze strony http://www.sklepkati.pl/k264,baterie-zlewozmywakowe.html .1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.